Siguldā notikušajā novada telpu futbola turnīrā dubultuzvaru izcīnījušas “Siguldas Būvmeistars” komandas

Mar 26, 2012

Sestdien, 24.martā Siguldas Sporta skolas zālē notika sacensības telpu futbolā. Turnīram pieteicās septiņas komandas – Siguldas Būvmeistars 1 ( SB1) , Siguldas Būvmeistars 2 ( SB2), Vienotība, Loja, Darba rezerves, Līgatne, Dienvidparks.
Komandas spēlēja pēc apļa sistēmas, kas nozīmē, katra komanda izspēlēja ar katru. Uzvarēja komanda ar lielāko punktu skaitu.

Siguldas Būvmeistars abas komandas attiecīgi ierindojās godpilnajā pirmajā un otrajā vietā.

Kā jau komandu sporta veidos emocijas „sita augstu vilni”. Īpaši interesantas bija siguldiešu ( SB 1, SB2, Dienvidparks) savstarpējās spēles. Katrā turnīrā šīs ir principiālākās spēles. Sacensībās 1.vietu ieguva Siguldas būvmeistars 2 . Komandas sastāvs – Aigars Ozoliņš, Agris Lelis, Jānis Palamarčuks, Raitis Kļaviņš, Guntars Zvejnieks, Elmārs Peļņa, Vairis Mintiks, Jēkabs Kapilovičs. 2.vietā ierindojās Siguldas būvmeistars 1. Komandas sastāvs – Uldis Kapaklis, Artūrs Apsītis, Reinis Liepiņš, Jānis Brīvība, Miķelis Baltruks, Dāvis Mintiks, Andrejs Ivanovs . 3.vieta – Darba rezerves, komandas sastāvs – Arnis Taukačs, Gints Nikolajevs, Uģis Bērziņš, Rimants Stonkus, Kaspars Kokorēvičs, Viktors Orlovs.

4.vietā palika Loja, 5.vieta – Dienvidparks, 6.vieta – Vienotība, bet 7.vietu izcīnīja Līgatne.