Informācija par sabiedrisko apspriešanu

Mar 2, 2021

Informācija par sabiedrisko apspriešanu:
Saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 20. panta nosacījumiem, sabiedriskā apspriešana notiks neklātienes formā (attālināti) no 2021. gada 2.marta līdz 11. martam. Sabiedriskās apspriešanas sanāksme norisināsies attālināti 2021. gada 4. martā plkst. 16.00.

Saite uz sanāksmi šeit: https://meet.csb.gov.lv/sigita.sulca/OCNTW62E

Pieslēgšanās instrukcija:

Sanāksmes laikā tiks sniegta prezentācija par paredzēto darbību, kā arī būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes. Sanāksme tiks ierakstīta, un ieraksts (t.sk. prezentācijas) būs pieejams līdz 11. martam Akciju sabiedrība “Siguldas Būvmeistars” un Ropažu novada pašvaldības tīmekļa vietnēs (www.buvmeistars.lv un www.ropazi.lv).

Atbildes uz sabiedriskās apspriešanas sanāksmes laikā uzdotajiem jautājumiem par paredzēto darbību, kuri tiks saņemti līdz 11. martam (ieskaitot), tiks sniegtas līdz 15. martam plkst. 20:00, atbildot uz sūtītāju e-pastiem vai telefona zvaniem.

Raksts papildināts ar video failu 2021. gada 5. martā.

Raksts papildināts 2021. gada 8. martā.

Citi raksti šajā kategorijā:

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

Uzņēmuma darba laiks Lieldienās

AS “Siguldas Būvmeistars” birojs un dolomīta šķembu karjers “Tūrkalne” Lieldienu brīvdienās no 29.marta līdz 1.aprīlim NESTRĀDĀS. RBTC “Gāles Nams” darba...

Akcionāriem

Akcionāriem

Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2024.gada 26.aprīlī plkst. 16:00 Siguldā, Gāles ielā 27, AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā...